اگر پروژه ای برای تایپ دارید و فرصت نمی کنید پروژه خود را تایپ کنید، یا نیاز به تایپ فرمول های زیاد و یا پیچیده دارید و تا به حال در این زمینه آموزش ندیده اید و با نرم افزار های تایپ فرمول کار نکرده اید خیلی ساده و با قیمتی ارزان تنها از طریق تلگرام این کار را برای شما انجام خواهیم داد. با چند سال سابقه تایپ و ویراستاری، تحقیق و پژوهش در تمامی رشته ها مقاله ، جزوه، پایان نامه، کتاب و ...  را تایپ خواهیم کرد.
با وجود سایت های بسیار برای این کار نیاز به ثبت نام در سایت و ارسال وجه اینترنتی و... می باشد. با ارسال تصاویر از جزوه و دست نوشته و ... تنها از طریق آیدی تلگرام و توافق بر سر زمان تحویل شروع به تایپ خواهیم کرد و پروژه شما را همراه با رعایت نکات ویرایشی در زمان معین تحویل خواهیم داد و انتقال وجه نیز به صورت کارت به کارت خواهد بود. به همین سادگی بدون نیاز به حضور فیزیکی و یا تماس تلفنی.
اما برخی دوستان کم لطفی کردند و بعد از انجام و ارسال پروژه پول را واریز نکردند! به همین دلیل بعد از اتمام پروژه از صفحات تایپ شده برای شما عکس ارسال خواهد شد تا شما عزیزان از انجام کار خود مطمئن شوید و حتی در هر زمان  و ساعت می توانید تا اتمام پروژه خود، از طریق تلگرام برای پیگیری روند کار با ما در تماس باشید. پس از ارسال عکس ها که شما مطمئن از انجام کار خود شدید و پس از واریز وجه (به صورت کارت به کارت) با همان قیمتی که از قبل تعیین شده و به توافق رسیده  پروژه شما  در قالب word  و pdf ارسال خواهد شد.

 شماره تلفن 09037933950 جهت تماس از طریق تلگرام و واتساپ
لطفا فقط از طریق پی ام تلگرام و یا پیامک سفارش دهید.تماس های صوتی پاسخ داده نمی شود.

در صورت حجم بالای پروژه می توانید از ایمیل hayyanvhd@gmail.com استفاده کنید.


خانم واحد.کارشناس شیمی و دانشجوی ارشد با سه سال سابقه کار فریلنسر(دورکاری)

تعرفه
تایپ هر یک صفحه متن استاندارد فارسی  350 تومان
هر یک عدد فرمول ساده ریاضی و فیزیک 100 تومان
هر یک عدد فرمول پیشرفته ریاضی و فیزیک 200 تومان
هر یک ساختار متوسط و ساده شیمی 250 تومان
هر یک عدد ساختار و مکانیزم پیشرفته شیمی300 تا 500 تومان(بستگی به ساختار دارد)
رسم جدول کوچک 100 تومان
رسم جدول متوسط 400 تومان
رسم جدول بزرگ 800 توومان